mivvy music Óčko limited

Nejmenší hudební telefon se objevil na pultech v limitované edici ve spolupráci s televizí Óčko. Oproti základní verzi balení navíc obsahuje 1GB paměťovou kartu doplněnou originálními nahrávkami populárních českých a slovenských hudebníků.
reklama

Praha, 4. března 2008 – Společnost mivvy a.s., výrobce stejnojmenných unikátních mobilních telefonů, UMPC a dalších přenosných elektronických zařízení, dnes oznámila uvedení mobilního telefonu mivvy music ve speciální limitované sérii, která nabízí všem hudebním fanouškům další benefit navíc. Ve spolupráci s hudební televizí ÓCKO tak mohou zákazníci získat nejen naprosto originální mobilní telefon, ale navíc i 1GB paměťovou kartu, která je naplněna nejlepšími hudebními skladbami z udílení RGM Hudebních cen Óčka. Obsahuje mimo jiné hity Za tebou a Spomaľ slovenské skupiny PEHA, písně Anděl perutí mách a Vidím vedle sebe tebe od Petra Bendeho či další hudbu skupin Tina, Sunset BLVD. a dalších.

„Spojení typicky hudebního telefonu, jako je mivvy music, a hudební televize Óčko je atraktivní novinkou.“ řekl Miroslav Jura, marketingový ředitel společnosti mivvy. „Vycházíme maximálně vstříc zákazníkům – 1GB paměťovou kartu plnou originální hudby mohou v limitované edici telefonu získat za stále stejnou doporučenou koncovou cenu.“

Nejmenší hudební telefon na světě se chlubí rozměry 90 x 35 x 17,8 mm a hmotností pouhých 64g. Což je zhruba velikost běžného zapalovače. V zrcadlovém krytu je zcela zapuštěn kontrastní OLED displej. Pokud není aktivní, splyne s okolním povrchem a vytvoří tak jednolitou odrazovou plochu. Mivvy music je do detailu stylový telefon. Vyniká funkcemi pro přehrávání hudby ve formátu MP3, MF rádiem a díky podpoře Bluetooth profilu A2DP připojíte i bezdrátová stereo sluchátka.

Mivvy music Óčko limited

Mivvy music Óčko limited je u autorizovaných distributorů k dostání už dnes za doporučenou koncovou cenu 2 989 Kč. Zákazníci ho tak najdou ve více než 200 partnerských obchodních místech v sítích SO EASY, SPACE a 3A.CZ.

Další informace o společnosti a produktech mivvy jsou k dispozici na stránkách www.mivvy.eu. 

O společnosti mivvy

Společnost mivvy a.s. se specializuje na výrobu unikátních mobilních telefonů pro GSM sítě, ultramobilních přenosných počítačů (UMPC) a MP4 přehrávačů stejnojmenné značky. Na českém trhu působí od roku 2007, její produkty lze od února 2008 nalézt na více než 200 obchodních místech sítě autorizovaných distributorů. Přístroje s logem Mivvy jsou pečlivě navrhovány i konstruovány, a neustále přinášejí jiné, nové a atraktivní pojetí. Každé zařízení značky mivvy nabízí uživatelům zásadní inovaci s použitím nejmodernějších technologií, a zároveň zůstává cenově přístupné nejširší skupině uživatelů.

Mivvy je progresivní značka technicky vyspělých kvalitních zařízení.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru