mivvy ch@t: unikátní videochat přes GPRS

Již ani ne za měsíc v polovině února 2008 uvede mivvy a.s. na trh v pořadí již třetí GSM mobilní telefon. Silnou zbraní mivvy ch@t je pokročilé využití datových funkcí přes GPRS. S pomocí technologie MivVideo Vás prostřednictvím čelní kamery dokáže jako jediný telefon na světě spojit videochatem s přáteli nebo rodinou bez nutnosti sítí 3G. Dalšími datovými lahůdkami jsou ICQ nebo oblíbený internetový prohlížeč Opera Mini.  
reklama

Mivvy ch@t je multimediální GSM telefon vynikající malými rozměry a stylovým designem. 98 x 41,8 x 14,4 mm a originální kulatá tlačítka z něj dělají přístroj, který nezapadne. Jemný TFT displej s rozlišením 176 x 220 bodů a s viditelnou plochou 36 x 29 mm uprostřed antracitově černého těla dál umocňuje elegantní dojem.

mivvy ch@t

Unikátní vlastností mivvy ch@t je funkce videochat. Aplikaci lze spustit rychlou klávesou a pak už jen vytočíte číslo. Na displeji telefonu uvidíte dvě obrazovky, z nichž jedna je snímaná kamerou z Vašeho přístroje a druhá z volaného čísla. Pod nimi pak zůstává místo pro zprávy. Videochatovat si můžete, ať jste kdekoliv na světě. Nic víc než GPRS k tomu potřebovat nebudete. Díky technologii MivVideo můžete využít spojení nejen mezi telefony mivvy ch@t navzájem, ale v blízké budoucnosti i s dalšími telefony značky mivvy. Navíc přibude šikovná funkce volání přímo na počítač připojený k internetu.

mivvy ch@t

Ke spojení s ostatními je mivvy ch@t vybaven také populárním ICQ klientem, WAPovým prohlížečem nebo internetovým prohlížečem Opera Mini. Podpora JAVA 2.0 umožňuje množství užitečných aplikací ještě rozšířit, včetně spouštění široké nabídky her.

Mivvy ch@t je multimediální telefon.

Přehrávač hudby a videa umožňuje přehrávat nejen MP3 a MPEG4 soubory, ale i množství dalších populárních formátů. Ve výbavě je FM rádio a diktafon, samozřejmě pak standardní 3,5 mm jack audio výstup a mini USB konektor. Slot micro SD pojme paměťové karty do velikosti až 2GB. Využít můžete také vestavěného 1,3MPx fotoaparátu.

mivvy ch@t

Technologie Bluetooth připojení ve verzi 2.0 nabízí mimo jiné opět protokol A2DP pro připojení bezdrátových stereo sluchátek, nyní kompatibilní s celou šířkou dostupných modelů.

1000 pozic v telefonním seznamu stejně jako 1000 pozic pro SMS zprávy doplňuje samozřejmá podpora MMS či český slovník T9. K službám je například také plánovací kalendář a úkoly. A spousta spousta další výbavy.

Zvýhodněná zaváděcí maloobchodní cena mivvy ch@t je stanovena na 3.589,- Kč s DPH.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru