Microsoft zvýšil limity pro upload v SharePoint Online na 2 GB

Poté, co u služby SharePoint Online ztrojnásobil velikost úložného prostoru na 25 GB Microsoft nyní také zjednodušuje problémy s uploadováním souborů.
reklama

Microsoft zvýšil horní limit pro nahrávání dat na SkyDrive a SharePoint Online z 250 MB na 2 GB a SharePoint doznal i několika dalších změn - přibyla podpora více datových typů a rozšířena je i doba po kterou lze obnovit soubory odstraněné z koše. Změny u SharePointu Online přicházej poté, co Microsoft zvýšil kapacitu mailboxů pro zákazníky Exchange Online a Office 365 z 25 GB na 50 GB. Lidé na SharePoint Online mohou nyní také nahrávat soubory .exe a .dll, jež byly předtím mezi blokovanými datovými typy.

"U SharePointu Online jsme viděli jasné tendence uživatelů, kteří chtěli nahrávat větší data. Díky provedeným změnám bude také eliminována řada problémů se synchronizací, jež uživatelé měli kvůli nepodporovaným typům dat," uvedl Mark Kashman na blogu SharePointu s tím, že SharePoint přijímá pouze tato data od autorizovaných uživatelů a Microsoft do služby zabudoval antivirový program spolu s dalšími vrstvami ochrany, takže se uživatelé nemusejí bát. Doba, po kterou uživatelé mohou obnovovat data smazaná z odpadkového koše, pak byla prodloužena na devadesát dnů.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru