Microsoft zvýšil limity pro upload v SharePoint Online na 2 GB

Poté, co u služby SharePoint Online ztrojnásobil velikost úložného prostoru na 25 GB Microsoft nyní také zjednodušuje problémy s uploadováním souborů.

Reklama

Microsoft zvýšil horní limit pro nahrávání dat na SkyDrive a SharePoint Online z 250 MB na 2 GB a SharePoint doznal i několika dalších změn - přibyla podpora více datových typů a rozšířena je i doba po kterou lze obnovit soubory odstraněné z koše. Změny u SharePointu Online přicházej poté, co Microsoft zvýšil kapacitu mailboxů pro zákazníky Exchange Online a Office 365 z 25 GB na 50 GB. Lidé na SharePoint Online mohou nyní také nahrávat soubory .exe a .dll, jež byly předtím mezi blokovanými datovými typy.

"U SharePointu Online jsme viděli jasné tendence uživatelů, kteří chtěli nahrávat větší data. Díky provedeným změnám bude také eliminována řada problémů se synchronizací, jež uživatelé měli kvůli nepodporovaným typům dat," uvedl Mark Kashman na blogu SharePointu s tím, že SharePoint přijímá pouze tato data od autorizovaných uživatelů a Microsoft do služby zabudoval antivirový program spolu s dalšími vrstvami ochrany, takže se uživatelé nemusejí bát. Doba, po kterou uživatelé mohou obnovovat data smazaná z odpadkového koše, pak byla prodloužena na devadesát dnů.

Zdroj: ZDNet

Reklama

Přidat komentář