Microsoft zvýšil limit pro počet nainstalovaných aplikací u Windows 8

Microsoft zvyšuje množství zařízení s operačním systémem Windows 8 a Windows 8.1, na něž mohou uživatelé instalovat aplikace z Windows Store z 5 na 81.
reklama

Nový limit na počet aplikací bude platit od devátého října a vztahuje se podle nového příspěvku na Windows App Builder blogu na aplikace "ve stylu Metro" na jeden uživatelský účet Microsoft. Představitelé Microsoftu řekli vývojářům, kteří se účastnili v červnu konference Build, že společnost plánuje změnit limit pěti zařízení kvůli negativní odezvě uživatelů.

"Vývojáři, kteří se rozhodli limitovat použitelnost aplikace na určitý (nižší) počet zařízení, budou muset detailně popsat své důvody," stojí dále na blogu. Otázkou je, proč je maximální limit nově nastaven právě na jedenaosmdesát. Vývojáři to ve svém příspěvku neobjasnili.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Mi to přijde divný, že si zaplatím za operační systém, pak za aplikace a někdo mě bude limitovat, na kolika zařízeních to smím používat? Poslední MS OS mám sedmičky, ale mám taky dva stroje s Ubuntu a podle toho, co dělám, tak placený a omezující OS nepotřebuji, děkuji. Sedmička bude poslední.

návštěvník

Přesně tak. Windows jsou potřeba jen na PC hry, a i tomu díky Valve brzy odzvoní.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru