Microsoft zvýšil limit pro počet nainstalovaných aplikací u Windows 8

Microsoft zvyšuje množství zařízení s operačním systémem Windows 8 a Windows 8.1, na něž mohou uživatelé instalovat aplikace z Windows Store z 5 na 81.

Reklama

Nový limit na počet aplikací bude platit od devátého října a vztahuje se podle nového příspěvku na Windows App Builder blogu na aplikace "ve stylu Metro" na jeden uživatelský účet Microsoft. Představitelé Microsoftu řekli vývojářům, kteří se účastnili v červnu konference Build, že společnost plánuje změnit limit pěti zařízení kvůli negativní odezvě uživatelů.

"Vývojáři, kteří se rozhodli limitovat použitelnost aplikace na určitý (nižší) počet zařízení, budou muset detailně popsat své důvody," stojí dále na blogu. Otázkou je, proč je maximální limit nově nastaven právě na jedenaosmdesát. Vývojáři to ve svém příspěvku neobjasnili.

Zdroj: ZDNet

Tagy: 

Reklama

Komentáře

No proč... 81 jako Windows 8.1.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Mi to přijde divný, že si zaplatím za operační systém, pak za aplikace a někdo mě bude limitovat, na kolika zařízeních to smím používat? Poslední MS OS mám sedmičky, ale mám taky dva stroje s Ubuntu a podle toho, co dělám, tak placený a omezující OS nepotřebuji, děkuji. Sedmička bude poslední.

Přesně tak. Windows jsou potřeba jen na PC hry, a i tomu díky Valve brzy odzvoní.

Přidat komentář