Microsoft zveřejnil nové informace o Windows Phone 8.1

Microsoft na Světovém mobilním kongresu v Barceloně zveřejnil podrobnosti o Windows Phone 8.1. A i když většina informací se týká hardwaru, představitelé Microsoftu se dotkli i softwaru.
reklama

Windows 8.1 budou podporovat současnou střední řadu SoC od Qualcommu - od Snapdragon 200 (MSM8x10 a 8x12), přes Snapdragon 400 (MSM8x26 a 8x28), až po Snapdragon 400 LTE (MSM8926 a 8928). Podporovány budou komunikační technologie TD-LTE, TD-SCDMA a SGLTE, stejně jako instalace aplikací na microSD karty nebo funkcionalita duálních SIM karet. I když Windows Phone jsou především na zařízeních od Nokie, Microsoft představil spolupráci s novými hardwarovými partnery včetně LG, Lenova, ZTE a Foxconnu.

Microsoft také představil nový přírůstek do katalogu aplikací pro Windows Phone - Facebook Messenger. Tu Microsoft vyvíjel spolu s Facebookem a vydána bude během následujících několika týdnů, i když žádné další podrobnosti zatím nebyly zveřejněny. Více informací o Windows Phone 8.1 bude zveřejněno na vývojářské konferenci BUILD v dubnu a krátce poté bude nová verze OS vydána pro širokou veřejnost.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru