Microsoft zveřejnil informace o nových vylepšeních Windows Intune

Microsoft včera zveřejnil novinky týkající se jeho služby určené ke správě a zabezpečení zařízení s názvem Windows Intune.

Reklama

Microsoft příští týden svým předplatitelům zpřístupní několik aktualizací Windows Intune. Podle představitelů společnosti bude Windows Intune nyní moci fungovat jako čistokrevná cloudová služba. Mezi největší novinky patří:

- možnost administrátorů nastavovat emailové profily, které zařízení automaticky spojí s vhodným emailovým serverem a současně přibude možnost na dálku mazat profil spolu se všemi emaily.

- podpora pro nová nastavení pro iOS 7 včetně funkce, která chrání korporátní data tak, že kontroluje které aplikace a účty jsou k otevírání dokumentů využívány

- administrátor může na dálku uzavřít zařízení pokud je ztraceno či ukradeno a následně resetovat heslo, pokud jej uživatel zapomene.

V průběhu tohoto roku se pak uživatelé budou moci těšit na tyto další funkce:

- lepší správa emailů včetně připojení k inboxům Exchange

- možnost definovat omezení v aplikacích skrze přímou správu platformy a definovat politiky pro nespravované aplikace, takže administrátoři budou moci nastavit jak aplikace komunikuje s daty a blokovat funkce typu kopírovat/vložit, pokud si je nepřejí

- možnost zakázat či povolit, aby aplikace na mobilních zařízeních vůbec běžely

Zdroj: ZDNet

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář