Microsoft zpřístupnil Office pro Windows Phone 8

Microsoft představil mobilní verzi Office pro Windows Phone 8, která bude předinstalována na každém novém telefonu s tímto operačním systémem.
reklama

Bert Van Hoof z Microsoftu uvedl na oficiálním blogu pět hlavních bodů, které mají nové Office splňovat. Prvním a nejdůležitějším z nich je, aby dokumenty Office byly dostupné pomocí mobilního telefonu kdykoli a kdekoli. Microsoft slibuje, že telefony s Windows Phone 8 nabídnou nadstandardní zobrazovací schopnosti dokumentů. 

PowerPoint bude schopen vykreslit všechny tvary a SmartArt grafiku při zachování efektů a načasování. V Excelu budou moci uživatelé libovolně zoomovat, měnit velikost tabulek a řádků. Pro Word Microsoft implementoval full-screen čtecí režim, díky kterému se všechen text zobrazuje v jednom okně a editovací funkce jsou skryty do té doby, než uživatel klikne na displej.

Dokumenty ukládané na cloudu se aktualizují v reálném čase a umožňují uživateli pokračovat v práci přesně tam, kde uživatel skončil na počítači nebo tabletu. OneNote Mobile je nyní aplikace oddělená z Office Hubu, takže se jednoduchým kliknutím na její ikonku ve Windows Phone 8 spustí. To se hodí především tehdy, když chce uživatel rychle dělat poznámky. Office pro Windows Phone 8 jsou nyní dostupné v padesáti jazycích. První telefony s Windows Phone 8 by se měly objevit v polovině listopadu.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru