Microsoft získává doménu "Office.com"

Společnost Microsoft přidala do svého vlastnictví atraktivně znějící doménu Office.com, jež byla až donedávna majetkem jisté bruselské firmy.
reklama

Dotyčná doména byla zaregistrována na ContactOffice Group, která ji využívala k hostování balíku online služeb a informací týkajících se produktivity a spolupráce. Jak sdělila služba WHOIS, pod kontrolu Microsoftu přešla doména již v úterý. Každopádně na e-maily o potvrzení převodu ContactOffice zahraničním kolegům neodpověděla.

Web Office.com je toho času nedostupný a obsahuje jen zprávu od ContactOffice informující o změně domény na office.contactoffice.com, což je druhá adresa, jež je v majetku firmy již od roku 1999. K 31. červenci přestaly být funkční i e-mailové účty využívající tuto doménu k POP a IMAP přístupům - ty je nutno změnit na pop.contactoffice.net a imap.contactoffice.net.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru