Microsoft: „Windows 7 nemají problémy s bateriemi, ale uživatelé!“

Údajný problém týkající se Windows 7 na noteboocích a kratší výdrže akumulátorů postihl i řadu českých uživatelů, pro které dnes máme nepříjemnou zprávu – vše by mělo být vlastně v nejlepším pořádku.
reklama

Společnost Microsoft v této souvislosti několikrát zdůraznila, že Windows 7 nijak nezpůsobují předčasné zlikvidování akumulátoru nebo jakkoliv nekorektně informují o jeho stavu. Tuto informaci sdělil Stephen Sinofsky, prezident divize Windows 7 jako odezvu na stížnosti uživatel.

A Sinofsky dále pokračuje: „Dle našich nejlepších znalostí musíme potvrdit, že Windows 7 jen korektně informují o bateriích, které je opravdu potřeba vyměnit. V každém případě, který jsme v této souvislosti prozkoumali, bylo zjištěno, že dotyčný akumulátor byl skutečně na hranici doporučené výměny.“ Taktéž doplnil, že s ohledem na proces, jakým Windows 7 operuje s hardwarem, je zhola nemožné, aby W7 něco takového způsobily.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru