Microsoft WebMatrix Beta 3: video s ukázkou novinek

Microsoft uvolnil třetí betaverzi svého nástroje WebMatrix, lokálního serveru a vývojového prostředí pro ladění webových aplikací. V osmiminutovém videu se můžete podívat na některé z novinek.
reklama

Microsoft WebMatrix je zajímavá kombinace lokálního serveru s instalátorem nejrůznějších open source aplikací, které v počítači zprovozníte několika kliknutími, a vývojového prostředí se zabudovaným editorem a provázaností na Visual Studio. Nechybí ani nástroj pro publikaci hotových webů na internet.

Novinkou v Microsoft WebMatrix Beta 3 jsou například vylepšené renderování nekódovaného HTML, nová správa balíčků, nové funkce publikačního nástroje nebo nový dialog s nastavením. Vše uvidíte ve videu na Channel 9.

Microsoft WebMatrix

Microsoft WebMatrix

Další informace najdete v článku Microsoft WebMatrix: nový nástroj pro vývojáře webů nebo přímo na webu Microsoft WebMatrix.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru