Microsoft vzal zpět bezpečnostní aktualizaci

Microsoft přestal distribuovat bezpečnostní aktualizaci vydanou v úterý, jelikož některé počítače se po její aplikaci ani nezapnuly.
reklama

Microsoft se již k celé věci vyjádřil v příspěvku na TechNetu, podle kterého se problémy objevily u počítačů v Brazílii. Není zatím jasné, zda se problém vztahuje pouze na uživatele v Brazílii, či zda šlo pouze o náhodu. Společnost raději aktualizaci stáhla a začala celou věc prošetřovat. Problém je podle všeho v tom, že patch koliduje s nějakým blíže nespecifikovaným softwarem. Inženýři Microsoftu dodali, že systémová chyba nevyústila v žádnou ztrátu dat a nepostihuje ani všechny uživatele Windows.

Postižení uživatelé by měli postupovat pomocí těchto kroků. Aktualizace byla střední důležitosti, takže byla určena na chybu, jíž by útočník mohl zneužít pouze v případě, že by měl k počítači oběti fyzický přístup. Zbytek aktualizací vydaných v tomto týdnu je samozřejmě i nadále dostupný ke stažení. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru