Microsoft vyvíjí Office pro iPad

Microsoft podle nových zjištění vyvíjí verzi svých Office pro iPad, který by měla konkurovat vlastním aplikacím Apple.
reklama

Podle portálu The Daily se aplikace jako Word, Excel nebo PowerPoint pro iPad budou prodávat po deseti dolarech za každou. Microsoft již nyní v Apple App Store nabízí řadu svých aplikací včetně Bingu, MSN Onit a MSN OnPoint, Office však budou něco zcela nového. I když není tajemstvím, že Microsoft pracuje na tom, aby jeho nové Windows 8 fungovaly i na tabletech, společnost nijak nepopírá, že iPad mezi tablety dominuje. Pokud vezmeme v úvahu, kolik lidí vlastní iPad a na svých počítačích používá Office, je až zvláštní, že Microsoft vyvíjí Office pro iPad až nyní.

Mike Tedesco z Microsoftu oznámil krátce po představení iPadu v lednu 2010, že Microsoft vytvoření Office pro tento tablet zváží. O pár měsíců později však společnost vydala prohlášení, podle kterého Office na nejpopulárnější tablet nepřinese. A Microsoft svou pozici opět mění. Pravdou je, že i když Office na iPadu budou konkurovat aplikacím jako iWorks, na přenesení populárního kancelářského balíku na tento tablet nakonec vydělá jak Microsoft, tak Apple.  

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru