Microsoft vylepšuje Azure StorSimple

Microsoft obohatil svou nabídku pro řešení Azure StorSimple o nové služby nabízející lepší správu zařízení a virtuálů. Uvedl také nové výkonné řešení Azure StorSimple 8000 a StorSimple Virtual Appliance pro snadné testování a prohledávání dat.

Reklama

Kdo neznáte, tak vězte, že Microsoft Azure StorSimple je řešení kombinující lokální úložiště s cloudovým. Snižuje tak nároky na investice do hardwaru a zároveň zajišťuje, že důležitá data jsou k dispozici lokálně, zatímco ta, ke kterým se přistupuje méně často (například zálohy), jsou v cloudu. Dohromady se však tento hardware tváří jako běžné lokální úložiště.

Nyní Micrososft přichází s vylepšeným modelem Azure StorSimple 8000 nabízejícím vyšší kapacitu, výkonnější procesory, lepší síťovou konektivitu a optimalizované algoritmy. Nová služba Microsoft Azure StorSimple Manager zjednodušuje správu jak diskových polí StorSimple, tak tzv. StorSimple Virtual Appliances, které lze využít k prohledávání a práci s snapshoty disků nejenom z Windows Serveru a Hyper-V, ale i z Linuxu a VMware.

Podrobněji viz článek Introducing Microsoft Azure StorSimple na Server & Cloud Blogu.

Reklama

Přidat komentář