Microsoft vylepšuje Azure StorSimple

reklama
Microsoft obohatil svou nabídku pro řešení Azure StorSimple o nové služby nabízející lepší správu zařízení a virtuálů. Uvedl také nové výkonné řešení Azure StorSimple 8000 a StorSimple Virtual Appliance pro snadné testování a prohledávání dat. Kdo neznáte, tak vězte, že [Microsoft Azure StorSimple](http://www.microsoft.com/en-us/server-cloud/products/storsimple/) je řešení kombinující lokální úložiště s cloudovým. Snižuje tak nároky na investice do hardwaru a zároveň zajišťuje, že důležitá data jsou k dispozici lokálně, zatímco ta, ke kterým se přistupuje méně často (například zálohy), jsou v cloudu. Dohromady se však tento hardware tváří jako běžné lokální úložiště. Nyní Micrososft přichází s vylepšeným modelem Azure StorSimple 8000 nabízejícím vyšší kapacitu, výkonnější procesory, lepší síťovou konektivitu a optimalizované algoritmy. Nová služba Microsoft Azure StorSimple Manager zjednodušuje správu jak diskových polí StorSimple, tak tzv. StorSimple Virtual Appliances, které lze využít k prohledávání a práci s snapshoty disků nejenom z Windows Serveru a Hyper-V, ale i z Linuxu a VMware. Podrobněji viz článek [Introducing Microsoft Azure StorSimple](http://blogs.technet.com/b/server-cloud/archive/2014/07/09/introducing-microsoft-azure-storsimple.aspx) na Server & Cloud Blogu.
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru