Microsoft vyhlásil soutěž pro bezpečnostní experty, vítěz získá 200 000 dolarů

Microsoft se obrací k veřejnosti s žádostí o pomoc při hledání nových řešení proti bezpečnostním rizikům a vyhlásil soutěž s názvem Microsoft BlueHat Prize, jejíž vítěz obdrží 200 000 dolarů.
reklama

Soutěž byla vyhlášena na každoroční bezpečnostní konferenci Black Hat USA v Las Vegas. "Microsoft chce podnítit více bezpečnostních expertů, aby se snažili objevit nové způsoby, kterými by šla omezit rizika na počítačích," řekla Katie Moussourisová z Microsoft Security Response Center. "Chceme spolupracovat s experty na vytvoření nových řešení a věříme, že BlueHat Prize přiměje nejtalentovanější světové vývojáře a akademiky, aby se zabývali bezpečnostními riziky, které nyní hýbou světem."

Podle oficiálních pravidel soutěže by její vítěz měl nabídnout nejlepší řešení, které je schopné zabránit zneužití chyb v paměti. Vítěz soutěže obdrží 200 000 dolarů, tvůrce druhého nejlepšího řešení si přijde na 50 000 dolarů a bronzový účastník dostane předplatné k MSDN Universal v hodnotě 10 000 dolarů. Projekty budou posuzovány následovně: 30% praktičnost a funkčnost, 30% odolnost a zbývajících 40% účinnost. Soutěž končí 1. dubna 2012 a vítězové budou vyhlášeni na konferenci Black Hat USA v příštím roce. Své řešení můžete zaslat na adresu bluehatprize@microsoft.com.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru