Microsoft vydává Windows Phone 7.5 Mango

Microsoft dnes začal vydávat aktualizaci svého operačního systému Windows Phone s názvem Mango.
reklama

Telefony jednotlivých uživatelů po celém světě se aktualizují postupně, podle Microsoftu bude celý proces trvat až jeden měsíc. Eric Hautala na oficiálním blogu napsal, že se k Windows Phone 7.5 Mango tento týden dostane pouze 10 % všech uživatelů tohoto operačního systému. Pokud všechno půjde podle plánu, příští týden bude aktualizováno 25 % všech telefonů. Informace o tom, kdy se jejich telefon bude aktualizovat, mohou uživatelé zjistit na této stránce.

To, že aktualizace Manga bude trvat až měsíc, je poněkud zvláštní, vezmeme-li v úvahu, že například ve Spojených státech používá Windows Phone jen 5.8 % všech vlastníků smartphonů. Mango přinese například sdílení internetu (tethering), díky kterému budou moci uživatelé sdílet svůj mobilní internet s počítačem. Microsoft také představil Web Marketplace, neboli e-shop s aplikacemi. I když ani jedna z těchto dvou novinek není revoluční, pro konkurenceschopnost Windows Phone s jinými platformami jsou nutností.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru