Microsoft vydává Windows Embedded Stadard 7

Microsoft včera oficiálně spustil prodej Windows Embedded Stadard 7. Tato verze operačního systému, která byla představena na podzim, je zaměřena na OEM, kteří chtějí funkce Windows 7 integrovat do speciálních zařízení.
reklama

Mezi speciální funkce Windows 7 Embedded Standard 7 patří napíklad podpora multi-touche, nový API management a možnost shromažďovat multimediálního obsahu pomocí Windows Media Center z odlišných zdrojů. Díky tomu mohou výrobci postavit například vylepšené set-top boxy, které v sobě integrují služby jako streaming videa či hudby z internetu.

Na Windows Embedded 7 fungují všechny aplikace a ovladače jako na standardní verzi tohoto operačního systému. Společnosti, které ještě v tomto roce plánují vydat zařízení s operačním systémem Windows Embedded Standard 7 jsou například AOpen, C-nario, DT Research, Micro Industries, Hewlett-Packard, Wyse Technology, Heber či YCD Multimedia.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru