Microsoft vydal Windows Intune 2.0

Microsoft včera uživatelům zpřístupnil druhou verzi své cloudové služby s názvem Windows Intune.
reklama

Windows Intune je cloudovou službou, jež umožňuje firmám spravovat a zabezpečovat jejich počítače za jedenáct dolarů na počítač měsíčně (dostupná je bezplatná zkušební verze pro 25 počítačů na 30 dnů). Microsoft navíc pomocí Windows Intune uživatelům poskytuje licence k současné a budoucím verzím Windows - podobně, jako kdyby si předplatili licenční program Software Assurance a uživatelé si tak na nové verze lépe zvykají. Windows Intune se skládají ze dvou komponent: Windows nainstalovaných na daných počítačích a nástroje na jejich správu a zabezpečení.

Služba Windows Intune, jejíž první verze byla vydána v březnu tohoto roku, se vyvinula z projektu známého jako System Center Online Desktop Manager (SCODM). Microsoft doposud neoznámil, kdy plánuje integrovat Windows Intune do Office 365, i když o tom údajně uvažuje. Ke cloudovým službám Office 365 a Windows Intune je tak třeba se stále přihlašovat samostatně.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru