Microsoft vydal Technical Preview Office 15

Nová verze kancelářského balíku Microsoft Office (15) se dostala do nové vývojové fáze s názvem Technical Preview. Veřejná betaverze bude uvolněna pro stažení širokou veřejností letos v létě.
reklama

Microsoft uvedl, že verzi Technical Preview si může vyzkoušet "vybraná skupina uživatelů, kteří podepsali doložku o mlčenlivosti". Jinými slovy, vybraní lidé budou nyní testovat Office 15 a poskytovat Microsoftu zpětnou vazbu ohledně nových funkcí balíku - zveřejnit však nesmí nic, co uvidí. I když mnoho dalších podrobností vývojářský tým Office bohužel nezveřejnil, vývoj Office 15 je pro něj prý "nejambicióznějším projektem, na kterém kdy pracoval."

Vývojáři pouze uvedli, že vybraní uživatelé budou moci vůbec poprvé využít cloudových služeb Microsoftu, které umožňují synchronizaci dokumentů vytvořených v Office, Office 365, Exchange, SharePointu a Visio a Lync mezi desktopem a mobilními zařízeními. "Jednoduše řečeno, Office 15 uživatelům umožní pracovat, sdílet a komunikovat snadněji a rychleji, než kdy dříve," stojí na blogu. Více informací o nové verzi kancelářského balíku by se mělo začít objevovat s tím, jak se bude blížit vydání betaverze v létě tohoto roku.

Další informace o nových Mícrosoft Office 15 můžete sledovat na blogu Office Exec.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru