Microsoft vydal řadu nových aplikací pro Windows Phone

Microsoft vydal několik užitečných aplikací pro Windows Phone, které přinášejí lepší fitnessové funkce a hlavně možnost konečně Windows Phone hlasově ovládat.
reklama

Microsoft pro Windows Phone zpřístupnil tři nové aplikace: Health & Fitness (obsahuje GPS tracker, takže uživatel může sledovat kolik uběhl či kolik kalorií spálil), Travel (rezervování hotelů, zjišťování letů) a Food & Drink (umožňuje procházet databázi 600 000 barevných receptů jídel a podobnou databázi koktejlů a vín). K tomu navíc společnost aktualizovala aplikace Bing Finance, Sports (přibyly live statistiky) a News (nové zdroje zpráv od New York Times nebo Wall Street Journal).

Windows Phone nyní nabízejí velmi rozsáhlou kolekci fitnessových aplikací (od Active Fitness po Endomondo Sports Tracker). Je tak vidět, že Microsoft nechce zaostat za konkurencí - například u společnosti Apple se spekuluje, že chce na fitness ve velkém vsadit u nové verze svého operačního systému iOS.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Dobrý den.
Nevíte jestli už konečně existuje pro Windows Phone správce souborů?

Jsem zvyklý na práci se smartphony, ale před lety jsem se opravdu hodně škaredě spálil, když jsem naletěl Noki a Microsoftu na tvrzení, že Nokia Lumia 800 je smartphone, a ona neměla kromě mnoha jiných věcí dokonce ani tuhle nejzákládnější součást každého počítače.

Uvažuju o novém smartphonu, ale nerad bych opět vyhodil těžce vydřené penize Do kanálu.:evil:

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru