Microsoft vydal řadu nových aplikací pro Windows Phone

Microsoft vydal několik užitečných aplikací pro Windows Phone, které přinášejí lepší fitnessové funkce a hlavně možnost konečně Windows Phone hlasově ovládat.

Reklama

Microsoft pro Windows Phone zpřístupnil tři nové aplikace: Health & Fitness (obsahuje GPS tracker, takže uživatel může sledovat kolik uběhl či kolik kalorií spálil), Travel (rezervování hotelů, zjišťování letů) a Food & Drink (umožňuje procházet databázi 600 000 barevných receptů jídel a podobnou databázi koktejlů a vín). K tomu navíc společnost aktualizovala aplikace Bing Finance, Sports (přibyly live statistiky) a News (nové zdroje zpráv od New York Times nebo Wall Street Journal).

Windows Phone nyní nabízejí velmi rozsáhlou kolekci fitnessových aplikací (od Active Fitness po Endomondo Sports Tracker). Je tak vidět, že Microsoft nechce zaostat za konkurencí - například u společnosti Apple se spekuluje, že chce na fitness ve velkém vsadit u nové verze svého operačního systému iOS.

Zdroj: PCW

Reklama

Komentáře

Dobrý den.
Nevíte jestli už konečně existuje pro Windows Phone správce souborů?

Jsem zvyklý na práci se smartphony, ale před lety jsem se opravdu hodně škaredě spálil, když jsem naletěl Noki a Microsoftu na tvrzení, že Nokia Lumia 800 je smartphone, a ona neměla kromě mnoha jiných věcí dokonce ani tuhle nejzákládnější součást každého počítače.

Uvažuju o novém smartphonu, ale nerad bych opět vyhodil těžce vydřené penize Do kanálu.:evil:

Google mi našel Pocket File Manager. Ale nevím, mám jen Android a iOS.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář