Microsoft vydal Outlook Web App pro iPhone a iPad

Microsoft zpřístupnil nativní klienty Outlook Web App pro iPhone a iPad, které lze nyní stáhnout z Apple App Store.
reklama

Abyste mohli využít nových bezplatných aplikací pro iOS, musíte však mít předplatné Office 365. Outlook Web App je klient, který poskytuje funkce mailu, kalendáře a seznamu kontaktů. Funguje zcela stejně jako Outlook Web App ve webovém prohlížeči, podle zprávy na oficiálním blogu však nová nativní verze "poskytuje další funkce, jež je možné zpřístupnit jen pomocí nativní integrace aplikace s mobilními zařízeními."

Outlook Web App pro iPhone lze stáhnout zde, verze pro iPad je pak k nalezení tady. Microsoft minulý měsíc představil sadu Office Mobile pro iPhone, k jejímuž využívání je však třeba také předplatné Office 365. "Windows Phone 8 v sobě mají integrovány nativního emailového klienta Outlook Mobile a nabízíme také Exchange ActiveSync (EAS), který je defacto standardem pro přístup k emailům Exchange na mobilních zařízeních. Abychom mohli lépe podporovat i řadu našich zákazníků, kteří využívají pro práci iPhony a iPady, představujeme Outlook Web App pro iPhone a iPad, jež přinášejí skvělé funkce z WP8 na iOS," stojí na vývojářském blogu.

 Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru