Microsoft vydal Office pro iPhone

Microsoft oznámil, že 14. června v USA uživatelům iPhonů a iPodů touch zpřístupnil upravenou verzi svého kancelářského balíku Office s tím, že na dalších 135 trzích se nová sada objeví v následujícím týdnu.
reklama

Office Mobile pro iPhone je velmi podobný Office Mobile, které jsou předinstalovány na operačním systému Windows Phone, takže uživatelům umožní úpravu, prohlížení a vytváření dokumentů ve Wordu a Excelu (Microsoft od roku 2011 již nabízí OneNote pro iPhone). I když lze nové Office využít i na iPadu, podle společnosti nejsou pro tento tablet optimalizovány. "Nové Office jsou určeny především pro malé displeje," uvedl Chris Schneider s tím, že uživatelé iPadu by měli raději vyzkoušet Office Web Apps, což jsou verze Wordu, Excelu a PowerPointu, k nimž lze přistupovat z webového prohlížeče.

Současní předplatitelé Office 365 mohou využít Office Mobile pro iPhone až na pěti telefonech zcela zdarma a tyto se nebudou započítávat mezi pět zařízení, na nichž mohou podle licenčních podmínek využívat Office 365. Office Mobile pro iPhone fungují na iPhonu 4/4S a 5, iPodu Touch páté generace na iOS 6.1 a vyšším.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru