Microsoft vydal Office pro Android

Uživatelé telefonů s operačním systémem Android verze 4.0 a vyšší si nyní mohou stáhnout Microsoft Office, který umožňuje provádět základní úpravy dokumentů.
reklama

Je v tom však háček - abyste mohli aplikaci začít používat, musíte mít zaplacené předplatné Office 365. Bezplatná verze Microsoft Office pro Android prostě neexistuje. Pokud si však předplatné koupíte a přihlásíte se, budete moci vytvářet dokumenty ve Wordu a Excelu, prohlížet si je a upravovat. Prohlížet a upravovat lze také soubory pro PowerPoint. Co se týká úprav, nečekejte nic jiného, než běžné formátování, opravování chyb a přidávání komentářů.

Nastavování aplikace je jednoduché, velkým rozdílem aplikace Office pro Android a té pro iOS je to, že na Androidu si nemůžete předplatné Office 365 koupit přímo v aplikaci. Pro ukládání dat lze využít SkyDrive. Aplikace je v současné době dostupná pouze pro smartphony a Microsoft nemá v plánu vydat verzi pro tablety, jelikož lidé s tablety mají podle něj využívat Office Web Apps.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru