Microsoft vydal Kinect pro Windows a SDK 1.0

Microsoft vydal zařízení Kinect pro Windows 7 a vyšší a první oficiální SDK.
reklama

Kinect je v současné době optimalizován pro Windows 7, Windows Embedded Standard 7 a Windows 8 Developer Preview. Samotný SDK je přístupný ke stažení zdarma, bez Kinectu se s ním však daleko nepohnete. Před vydáním SDK 1.0 předcházely dvě betaverze, finální verze však obsahuje řadu vylepšení jako je třeba podpora pro až čtyři senzory Kinectu připojené k jednomu počítači a vylepšené rozpoznávání pohybů lidského těla. 

Steve Ballmer oznámil, že Microsoft v současné době pracuje na propojení Kinectu s počítačem s více než 200 partnery včetně společností jako Boeing, Siemens, Mattel, Toyota nebo American Express. Microsoft jen za minulý rok prodal 18 milionů kusů Kinectu pro Xbox 360, Kinect pro Windows však primárně jako herní zařízení určen není. V současné době se nové zařízení prodává ve 12 zemích za cca 249 dolarů, z nichž nejblíže je nám Německo. Další země by měly přibýt v blízké budoucnosti.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru