Microsoft vydal Azure Mobile Services a Web Sites

Microsoft oznámil, že jeho služby Azure Mobile Services a Azure Web Sites ztrácejí přídomek "preview verze" a jsou dostupné jako finální produkt.
reklama

Služby Windows Azure Mobile vývojářům umožňují vytvářet aplikace pro Windows, Windows Phone, iOS a Android, které ukládají data na cloud Azure, zvládnou autorizaci uživatelů a odesílaní (push) oznámení. Preview Azure Mobile Services bylo představeno v srpnu minulého roku a podpora Androidu přibyla před několika měsíci. Od představení služby již bylo podle Microsoftu pomocí Azure Mobile Services vytvořeno více než 20 000 aplikací.

Představitelé společnosti během úvodní řeči na konferenci Build 2013 ohlásili také dostupnost Windows Azure Web Sites. Ty vývojářům umožňují na Windows Azure spouštět webové aplikace nebo webové stránky. To mohou vývojáři provést skrze Azure Management Portal za použití IDE dle jejich volby. Preview verze Azure Web Sites se objevila v červnu minulého roku.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru