Microsoft vydal aktualizaci pro Windows 8 RTM

Microsoft ještě před oficiálním vydáním svého operačního systému Windows 8 zveřejnil aktualizaci pro RTM verzi s názvem Windows 8 and Windows Server 2012 General Availability Cumulative Update.
reklama

Aktualizace podle Microsoftu opravuje několik chyb a bezpečnostních děr, které byly objeveny až po vydání RTM 1. srpna. Update má údajně také pozitivní vliv na výdrž baterie mobilních zařízení a "za určitých okolností" zlepšuje přehrávání audia a videa. K tomu všemu Windows 8 and Windows Server 2012 General Availability Cumulative Update zajistí lepší kompatibilitu driverů a vybraných aplikací a zlepšení celkového výkonu. 

Patch určený pro RTM verzi je dostupný pouze pro předplatitele MSDN a firemní uživatele. Široká veřejnost si bude muset počkat na oficiální vydání operačního systému 26. října. Microsoft plánuje u Windows 8 zachovat svůj typický cyklus vydávání aktualizací s názvem "Patch Tuesday", kdy jsou aktualizace vydávány každé první úterý v měsíci.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru