Microsoft vydal aktualizaci firmwaru pro Windows RT

Microsoft včera v rámci tzv. Patch Tuesday vydal aktualizaci pro mobilní verzi operačního systému Windows 8.
reklama

Nejde o první aktualizaci firmwaru, kterou Microsoft pro Windows RT vydal. Stejně jako předchozí aktualizace firmwaru, i ta poslední je však dostupná pouze pro vlastní tablet Microsoftu Surface RT. K tomu, zda a kdy Microsoft plánuje vydat novou verzi firmwaru i pro tablety s Windows RT od jiných společností, se zatím jeho představitelé nevyjádřili. Aktualizovaný firmware přináší vylepšení přehrávání audia v módu Connected Standby a mírně upravuje způsob, jakým systém pracuje, pokud je baterie téměř vybitá.

Dále firmware přináší také několik dalších bezpečnostních a obecných aktualizací pro Windows RT včetně jedné, která má zlepšit jeho kompatibilitu s .Net 4.5. Microsoft tento týden mimo jiné vydal také aktualizaci pro svou cloudovou službu SkyDrive, která přináší řadu vylepšení včetně "uceleného pohledu na to, jak a s kým uživatel sdílí svá data". Není zatím stále jasné, kdy Microsoft plánuje představit svůj kalendář ve stylu Metro, na nějž řada uživatelů již několik měsíců čeká.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru