Microsoft vydá rekordní množství aktualizací

Vypadá to, že administrátoři si příští úterý opravdu užijí - Microsoft totiž chystá pořádnou nadílku bezpečnostních aktualizací.
reklama

Microsoft včera na svém blogu uvedl, že příští úterý vydá rekorní množství bulletinů, a to 14. Ty budou opravovat 34 chyb (z nich je 8 kritických). "Bude to největší množství bulletinů, které jsme kdy v nějakém měsíci vydali," napsala Angela Gunn z Microsoftu na oficiální blog. Opraveny budou chyby ve Windows 7; Windows XP; Vista; Windows Server 2003 a 2008; Windows Server 2008 release 2; IE 6, 7 a 8; Office XP Service Pack 3; Office 2003 Service Pack 3; 2007 Microsoft Office System Service Pack 2; Office 2004 a 2008 pro Mac; Office Word Viewer; Office Compatibility Pack pro Word, Excel a PowerPoint; 2007 File Formats Service Pack 2; Microsoft Works 9; a Silverlight 2 a 3.

"Pro uživatele Windows XP SP2 nejsou připraveny žádné aktualizace, i když pět kritických patchů pro XP SP3 nejspíše půjde aplikovat i na tuto verzi systému," řekla Gunnová a dodala, že "uživatelé XP SP2 by měli na SP3 přejít co nejdříve." Dříve v tomto týdnu Microsoft nečekaně vydal bezpečnostní aktualizaci na chybu, kterou počítačoví piráti v čím dál větším rozsahu používali k ovládnutí počítačů nic netušících uživatelů.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru