Microsoft v úterý vydá patch pro Windows 8

Operační systémy Windows 8 a Windows RT se v úterý dočkají oprav kritických chyb, které jsou obsaženy v Internet Exploreru verze 10.
reklama

Plánovaná aktualizace opravuje podobné problémy ve všech verzích Internet Exploreru od verze 6 po verzi 10, které se nacházejí ve Windows XP/Vista/7/8. "V tomto měsíci jde o nejdůležitější aktualizaci, jež opravuje kód ve Windows 8. Doporučujeme, abyste si ji nainstalovali jako první a spolu s tím aktualizovali i Internet Explorer," uvedl Paul Henry ze společnosti Lumension. Druhý kritická aktualizace tento měsíc opravuje chybu ve Windows XP/Vista/7. 

Sedm dalších oprav je ohodnocených jako důležité, což znamená, že mohou být zneužity k ukradení dat uživatele. Jedna z nich postihuje Windows Defender, jenž je součástí zabezpečení novějších verzí Windows. Další z důležitých aktualizací je pak jedním z vůbec prvních patchů určených pro Microsoft Office Web Apps 2010.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru