Microsoft v úterý opraví čtyři kritické chyby

Microsoft příští úterý, stejně jako každé druhé úterý v měsíci, vydá balík bezpečnostních aktualizací pro své produkty. Nyní se dočkáme sedmi patchů, z nichž čtyři jsou označeny jako kritické.
reklama

Za kritické označuje Microsoft takové díry ve svých produktech, které útočníkům umožňují na dálku spouštět nebezpečný kód bez vědomí uživatele. První z čtyř kritických aktualizací se týká díry v Internet Exploreru. Patch bude opravovat všechny verze prohlížeče od IE6, až po IE10 na všech verzích Windows od XP po Windows 8 a RT. Druhý patch je určen pro díru v Silverlightu na Windows i v Macu.

Třetí kritická díra bude opravena v aplikaci Visio a konečně poslední patch bude je určen pro díru v Sharepointu, jež se týká pouze firemních zákazníků. Zbylé aktualizace byly označeny jako důležité, což znamená, že díry, které opravují, nejsou tak významné. Pokud máte Windows Update zapnuty na automatické stahování aktualizací, kritické patche se vám stáhnout samy, zatímco důležité budete muset stáhnout ručně.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru