Microsoft v lednu vydá jen 4 patche

Microsoft na svém webu dopředu zveřejnil několik obecných informací o nadcházejícím Patch Tuesday, tedy dnu, kdy vydá (stejně jako každý jiný měsíc) aktualizace pro své produkty. 
reklama

Celkem mají být vydány 4 Bulletiny. V rámci Bulletinu 1 budou opraveny chyby ve všech podporovaných verzích Wordu, Bulletin 2 opravuje díry pouze ve WIndows XP SP3 a Windows Server 2003 SP2. Bulletin 3 se pak týká děr ve Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1. Bulletin 4 postihuje všechny podporované verze Microsoft Dynamics AX. Tento měsíc to bude vůbec poprvé od září 2011, co Microsoft vydá v rámci každoměsíčního aktualizačního cyklu pouze nekritické aktualizace a vůbec poprvé od září 2012, co bude vydáno méně než pět aktualizací.

Dopředu se ví pouze to, že Bulletin 2 bude opravovat bezpečnostní díru v kernelu Windows XP a Windows Server 2003, jež začala být hojně zneužívána v listopadu minulého roku. Stejně jako obvykle, i příští úterý Microsoft vydá novou verzi svého nástroje Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru