Microsoft v lednu vydá jen 4 patche

Microsoft na svém webu dopředu zveřejnil několik obecných informací o nadcházejícím Patch Tuesday, tedy dnu, kdy vydá (stejně jako každý jiný měsíc) aktualizace pro své produkty. 

Reklama

Celkem mají být vydány 4 Bulletiny. V rámci Bulletinu 1 budou opraveny chyby ve všech podporovaných verzích Wordu, Bulletin 2 opravuje díry pouze ve WIndows XP SP3 a Windows Server 2003 SP2. Bulletin 3 se pak týká děr ve Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1. Bulletin 4 postihuje všechny podporované verze Microsoft Dynamics AX. Tento měsíc to bude vůbec poprvé od září 2011, co Microsoft vydá v rámci každoměsíčního aktualizačního cyklu pouze nekritické aktualizace a vůbec poprvé od září 2012, co bude vydáno méně než pět aktualizací.

Dopředu se ví pouze to, že Bulletin 2 bude opravovat bezpečnostní díru v kernelu Windows XP a Windows Server 2003, jež začala být hojně zneužívána v listopadu minulého roku. Stejně jako obvykle, i příští úterý Microsoft vydá novou verzi svého nástroje Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool.

Zdroj: ZDNet

Reklama

Přidat komentář