Microsoft uvádí na trh nové verze aplikační a desktopové virtualizace

IT správci ve velkých i středních firmách a manažeři, kteří rozhodují o investicích do informačních technologií mají nyní dle názoru Microsoftu jednodušší práci. A dále doplnil, že velké podniky mají díky virtualizaci doposud nejlepší příležitost přejít na systém Windows 7.
reklama

Dotyčným osobám totiž Microsoft právě nabídl balíček nástrojů Microsoft Desktop Optimization Pack, který je přímo koncipován tak, aby v podniku maximálně zjednodušil a zlevnil zavedení a používání systému Windows 7 v prostředí se stovkami a tisíci počítačů. (Stejný balíček má taktéž usnadnit administrátorům přechod na nejnovější verzi kancelářského systému Microsoft Office 2010, ta bude ale na trhu dostupná až od poloviny tohoto roku.)

Nástroje Microsoft Desktop Optimization Pack, zahrnují celkem 6 technologií: Microsoft Application Virtualization, Microsoft Enterprise Desktop Virtualization, Advanced Group Policy Management, Microsoft Diagnostics and Recovery Toolset, System Center Desktop Error Monitoring a Microsoft Asset Inventory Service. Více o každé z nich najdete jako vždy na stránkách Microsoftu.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru