Microsoft ukončuje prodeje Windows 7 Family Pack

V rámci vyšší motivace již existujících majitelů starších OS řady MS Windows k upgradům se společnost Microsoft rozhodla nabízet mimo jiné i tzv. „Windows 7 Family Packy“, jejichž prodeje v těchto dnech končí.
reklama

Promo-akce „Windows 7 Family Pack“ byla Microsoftem představena jako časově omezená nabídka na výhodnější nákup 3 upgrade-licencí (z XP/WV na W7) za 149,99 USD (nyní je cena upgrade-licence 119,99 USD za 1 kus). Výhodnější nabídku sice lze ještě po internetu sehnat, ale zásoby se prý tenčí každou vteřinou. Kromě samotného e-shopu Microsoftu je již vyprodán také Amazon, ovšem šťastnější uživatelé stále po nabídce toužící mohou zkusit některého lokálního menšího prodejce.

Microsoft se nijak nevyjádřil, kolik bylo během akce prodáno „Windows 7 Family Packů“, ani nepadlo nic o tom, že by byla nabídka omezena počtem kusů. Co naopak firma sdělit neopomněla, tak fakt, že v žádném případě neplánuje akci zopakovat. Vypadá to, že ti z vás, kteří termín propásli, si budou muset počkat na W8....

Zdroj: Beyond B1nary

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru