Microsoft ukončuje prodeje Windows 7 Family Pack

Reklama

V rámci vyšší motivace již existujících majitelů starších OS řady MS Windows k upgradům se společnost Microsoft rozhodla nabízet mimo jiné i tzv. „Windows 7 Family Packy“, jejichž prodeje v těchto dnech končí.

Promo-akce „Windows 7 Family Pack“ byla Microsoftem představena jako časově omezená nabídka na výhodnější nákup 3 upgrade-licencí (z XP/WV na W7) za 149,99 USD (nyní je cena upgrade-licence 119,99 USD za 1 kus). Výhodnější nabídku sice lze ještě po internetu sehnat, ale zásoby se prý tenčí každou vteřinou. Kromě samotného e-shopu Microsoftu je již vyprodán také Amazon, ovšem šťastnější uživatelé stále po nabídce toužící mohou zkusit některého lokálního menšího prodejce.

Microsoft se nijak nevyjádřil, kolik bylo během akce prodáno „Windows 7 Family Packů“, ani nepadlo nic o tom, že by byla nabídka omezena počtem kusů. Co naopak firma sdělit neopomněla, tak fakt, že v žádném případě neplánuje akci zopakovat. Vypadá to, že ti z vás, kteří termín propásli, si budou muset počkat na W8….

Zdroj: Beyond B1nary

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář