Microsoft: technologii jako Siri máme už rok

Craig Mundie z Microsoftu na konferenci Techonomy v arizonském Tusconu řekl, že jeho společnost má funkci rozeznávání hlasu pro Windows Phone 7 už víc jak rok.
reklama

V rozhovoru pro časopis Forbes byl Craig Mundie dotázán na osobního asistenta Siri. Mundie na to odpověděl, že "Microsoft má podobnou funkci ve Windows Phone 7 již více než rok" a dodal, že aplikace Tellme umí to samé co Siri. Tellme se uživatel může zeptat na vyhledání cesty, hlasem může prohledávat web pomocí Bingu nebo zasílat textové zprávy. Tellme také umí několik věcí, které Siri nedokáže jako třeba převést hlasové zprávy na text. 

Mundie však přiznal, že o funkci málokdo ví a Microsoft se má v oblasti marketingu ještě hodně co učit. "Možná bysme měli vzít nějakou funkci ve WP7 a pořádně ji vyzdvihnout," řekl Mundie s narážkou na to, jak Apple dokázalo pomocí marketingu vzbudit v lidech pocit, že je Siri něco nového a cool. Na celý rozhovor mezi Ericem Savitzem z Forbesu a Craigem Mundiem, který se točí především okolo Kinectu a hlasových funkcí se můžete podívat zde

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru