Microsoft spustil nový portál pro vývojáře Windows Phone

Microsoft otevřel nové Windows Phone Dev Center, portál po vývojáře, kteří se chtějí zaměřovat na mobilní platformu Windows Phone.
reklama

Windows Phone Dev Center nahradilo App Hub a nabízí celou řadu nových možností. Největší změnou je zcela jistě uživatelské rozhraní, které vývojářům nyní usnadňuje zasílání aplikací a úpravu jejich účtů. Microsoft však také vylepšil spolehlivost portálu. Velkou výhodou Windows Phone Dev Center je, že vývojáři nyní mohou své aplikace zpřístupnit v řadě nových zemí spolu s nastavením cen a platebních metod pro jednotlivé regiony. Vývojáři se již brzy budou moci zaregistrovat ve čtyřikrát více zemích, než dříve.

Microsoft na svém blogu poukázal především na to, že vývojáři nyní mohou přijímat platby pomocí celosvětově uznávané sítě PayPal. Aby byli vývojáři lépe připraveni na ostrý start Windows 8, mohou své aplikace již nyní testovat za pomoci až několika tisíc betatesterů pro každou aplikaci. App Hub limitoval počet betatesterů na 100, to však velmi limitovalo zpětnou vazbu, kterou vývojáři od uživatelů dostali. Windows Dev Center nyní navíc nabízí vylepšené analýzy a lepší propojení s MSDN.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru