Microsoft spustil nový e-shop pro Office 365

Microsoft rozšířil betatestování své webové aplikace Office 365 do dalších zemí a spustil nový e-shop s názvem Office 365 Marketplace.
reklama

Office 365, jež zahrnují aplikace sady Office, SharePoint, Exchange a Lync, jsou od včerejška dostupné v 38 zemích a 17 jazycích. Nový Office 365 Marketplace nyní nabízí okolo stovky aplikací a čtyř set služeb od vývojářů a partnerů. Office 365 podle Microsoftu využívají především malé firmy, společnost pro ně proto připravila novou soutěž s názvem Ready for Work, ve které mohou vyhrát 50 000 dolarů, Office 365 a den práce manažera z Microsoftu. Office 365 jsou dalším stupněm služby Business Productivity Online Suite (BPOS) a jejich finální verze by měla být vydána do konce tohoto roku.

Produkt je vhodný především pro firmy - například u menších společností do 25 zaměstnanců může Office 365 měsíčně stát pouze 6 dolarů na jednoho zaměstnance. Microsoft podle svých slov v současné době pracuje také na verzi Office 365 pro vzdělávací instituce, která by měla sloužit jako upgrade služby Live@edu. Oproti BPOS, jenž nabízí aplikace Office 2007, jsou všechny komponenty Office 365 postaveny na Office verze 2010.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru