Microsoft spustil akci Microsoft Office Home Use Program

Reklama

Výhody spojené s projektem Microsoft Office Home Use Program využívá jako zaměstnanecký benefit stále více českých firem. V rámci této akce se již rozhodlo pro Microsoft Office za 500,- Kč na 20 000 osob.

S ohledem na stále pevnější konkurenci ze strany Open Office a Google Docs se firma Microsoft rozhodla nabízet svůj tradiční kancelářský program Microsoft Office také v rámci speciální akce Microsoft Office Home Use Program. O co jde?

Zúčastnit se může libovolná organizace, jež má má uzavřenu multilicenční smlouvu na Microsoft Office s balíčkem nadstandardních služeb nazývaných Software Assurance. Veškerou administrativu spojenou s objednáváním a dodávkou instalačních médií mimochodem vyřizuje Microsoft.

K aktuálnímu datu se rozhodlo využít nabídky přes 70 firem čítajících cca 20 000 osob, jimž se podařilo získat za 499-620,- Kč (v závislosti na typu doručení) přístup k aplikacím Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, ale také OneNote, InfoPath a Groove.

Zdroj: Tisková zpráva společnost Microsoft

Reklama

Komentáře

Nechci být hnidopich, ale po řečnické otázce "O co jde?" bych čekal něco jiného, než odpověď na nevyřčenou otázku "Kdo se může zúčastnit?" a "Kdo vyřizuje administrativu". V tiskové zprávě vůbec není napsáno, co to "Microsoft Office Home Use Program" je a otázka "O co jde?" zůstává nezodpovězena. Autor tiskové zprávy bude asi politik - mluvit, mluvit, ale hlavně neodpovědět :)

Přidat komentář