Microsoft spustil akci Microsoft Office Home Use Program

Výhody spojené s projektem Microsoft Office Home Use Program využívá jako zaměstnanecký benefit stále více českých firem. V rámci této akce se již rozhodlo pro Microsoft Office za 500,- Kč na 20 000 osob.
reklama

S ohledem na stále pevnější konkurenci ze strany Open Office a Google Docs se firma Microsoft rozhodla nabízet svůj tradiční kancelářský program Microsoft Office také v rámci speciální akce Microsoft Office Home Use Program. O co jde?

Zúčastnit se může libovolná organizace, jež má má uzavřenu multilicenční smlouvu na Microsoft Office s balíčkem nadstandardních služeb nazývaných Software Assurance. Veškerou administrativu spojenou s objednáváním a dodávkou instalačních médií mimochodem vyřizuje Microsoft.

K aktuálnímu datu se rozhodlo využít nabídky přes 70 firem čítajících cca 20 000 osob, jimž se podařilo získat za 499-620,- Kč (v závislosti na typu doručení) přístup k aplikacím Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, ale také OneNote, InfoPath a Groove.

Zdroj: Tisková zpráva společnost Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Nechci být hnidopich, ale po řečnické otázce "O co jde?" bych čekal něco jiného, než odpověď na nevyřčenou otázku "Kdo se může zúčastnit?" a "Kdo vyřizuje administrativu". V tiskové zprávě vůbec není napsáno, co to "Microsoft Office Home Use Program" je a otázka "O co jde?" zůstává nezodpovězena. Autor tiskové zprávy bude asi politik - mluvit, mluvit, ale hlavně neodpovědět :)

návštěvník

Vice informací lze najít zde: http://www.microsoft.com/cze/office/hup/default.mspx

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru