Microsoft spustí hudební službu Xbox Music

Microsoft se podle všeho připravuje na spuštění nové hudební služby Xbox Music, která bude uživatelům zpřístupněna 26. října.
reklama

Xbox Music by měl nahradit stávající Zune Pass a bude dostupný jak v bezplatné variantě podporované reklamami, tak jako měsíční předplatné. Ceny by měly být stejné, jako u Zune Pass, tedy buďto 9.99 dolarů měsíčně, nebo 99.90 dolarů ročně. Služba bude v počátku zpřístupněna pro Windows Phone, Windows 8 a Xbox 360, Microsoft však plánuje přenést ji i na další platformy včetně iOS a Androidu. Postupem času by měla přibýt také integrace se službou SkyDrive, aby si uživatelé mohli ukládat své skladby na cloud a přehrávat je na jakémkoli zařízení.

Xbox Music bude představen 26. října spolu s Windows 8. Na konci října by měl debutovat také operační systém Windows Phone 8. "Xbox Music bude naší novou hudební službou, která umožní poslouchat, sdílet a objevovat novou hudbu na všech zařízeních s Windows 8, konzolích Xbox 360 a telefonech s Windows Phone 8," potvrdil informace mluvčí Microsoftu.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru