Microsoft SmartGlass SDK je dostupný

Microsoft vybraným partnerům poskytl přístup k vývojářskému kitu s názvem SmartGlass SDK, jenž je přístupný pro tzv. Xbox SmartGlass project.
reklama

SDK, dostupný na Game Developer Network pro registrované partnery, zahrnuje prostředí Xbox SmartGlass Studio pro tvorbu "SmartGlass aktivit" a javascriptové programovací rozhraní, které by mělo fungovat na Windows, iOS, Androidu a Windows Phone. Microsoft vývojářům také zpřístupnil ukázkový kód spolu s radami. 

I když vývojáři si budou moci začít hrát se SmartGlass již nyní, uživatelé si počkají až do podzimu, kdy budou vydány nové aplikace pro Windows 8, Windows Phone, iOS a Android. SmartGlass umí bezdrátově propojit Xbox 360 s přenosným zařízením. Během prezentace na E3 Microsoft ukázal, jak uživatel může tablet používat k ovládání hry, kterou zpracovává Xbox na televizoru. Možné bude také streamování videí z Xboxu Live na tablet nebo smartphone. 

SmartGlass je odpovědí Microsoftu na GamePad od Nintenda – na rozdíl od něj však využívá dotyková zařízení, které již uživatelé vlastní.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru