Microsoft SkyDrive přináší integraci s Windows 8

Klientská aplikace pro SkyDrive, cloudové řešení od Microsoftu, doznala změn jak pro Windows, tak Max OS X a mimo jiné přináší lepší integraci s Windows 8.
reklama

Pravděpodobně největší změna v klientovi SkyDrive je integrace s manažerem fotografií z Windows 8. Jakmile se uživatel připojí pomocí svého účtu, Windows 8 Photo app začne pracovat s fotografiemi z přiřazeného SkyDrive účtu. Tato nová funkce bez problémů funguje již s Windows 8 Release Preview. Integrace s Windows 8 je samozřejmě k ničemu uživatelům Macu. Mezi další změny patří vylepšené synchronizování, stabilita a rychlejší aktualizace adresářů. V dubnu Microsoft snížil počet GB, které uživatelům na SkyDrive poskytuje zdarma, z 25GB na 7GB, avšak zvětšil maximální velikost jednoho souboru na 2GB. Více místa lze přikoupit.

Pokud již máte SkyDrive nainstalován, aktualizace by se měla aplikovat automaticky, stačí spustit klienta. Uživatelé Windows mohou zkontrolovat, jakou verzi SkyDrive používají pravým kliknutím na ikonku SkyDrive v systémové liště. Uživatelé Macu musejí kliknout na Nastavení v menu nahoře displeje. Nejnovější verze by měla mít označení 16.4.4111.0525. Pokud SkyDrive nemáte, a chtěli byste jej vyzkoušet, můžete si jej stáhnout zde.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru