Microsoft Security Essentials v češtině ke stažení

Zdarma dostupný antivirový program Microsoft Security Essentials je počínaje dnešním dnem k dispozici včetně češtiny. Stahovat jej můžete zdarma na webových stránkách Microsoftu.
reklama

Microsoft Security Essentials je jednoduchý, ale pro běžné použití dostatečně kvalitní antivir, který je právě jen a pouze antivirem. Na rozdíl od v současné době tolik rozšířených kompletních řešení neobsahuje žádné nadstavbové doplňky a soustředí se jen na ochranu vašeho počítače před viry a spywarem.

Firewall je již obsažen ve Windows, takže po instalaci Microsoft Security Essentials teoreticky není třeba instalovat žádné další bezpečnostní programy. Díky češtině je program snáze dostupný i českým uživatelům.

Jak vypadá Microsoft Security Essentials v češtině, se můžete podívat na následujícím screenshotu:

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Stahujte z www.microsoft.com/security_essentials

Aktualizováno 19. února 2010 - Microsoft bohužel možnost stažení Microsoft Security Essentials opět na nějakou dobu pozastavil. Viz následující vyjádření: "Pozastavení stahování je způsobeno chybnou informací ve smlouvě s koncovým uživatelem (EULA). V současné době se připravují nové instalační balíčky, které obsahují správnou smlouvu s koncovým uživatelem. V následujících dnech bude opět tento produkt dostupný ke stažení na stránkách www.microsoft.com/security_essentials"

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru