Microsoft Security Essentials v češtině ke stažení

Zdarma dostupný antivirový program Microsoft Security Essentials je počínaje dnešním dnem k dispozici včetně češtiny. Stahovat jej můžete zdarma na webových stránkách Microsoftu.

Reklama

Microsoft Security Essentials je jednoduchý, ale pro běžné použití dostatečně kvalitní antivir, který je právě jen a pouze antivirem. Na rozdíl od v současné době tolik rozšířených kompletních řešení neobsahuje žádné nadstavbové doplňky a soustředí se jen na ochranu vašeho počítače před viry a spywarem.

Firewall je již obsažen ve Windows, takže po instalaci Microsoft Security Essentials teoreticky není třeba instalovat žádné další bezpečnostní programy. Díky češtině je program snáze dostupný i českým uživatelům.

Jak vypadá Microsoft Security Essentials v češtině, se můžete podívat na následujícím screenshotu:

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Stahujte z www.microsoft.com/security_essentials

Aktualizováno 19. února 2010 - Microsoft bohužel možnost stažení Microsoft Security Essentials opět na nějakou dobu pozastavil. Viz následující vyjádření: “Pozastavení stahování je způsobeno chybnou informací ve smlouvě s koncovým uživatelem (EULA). V současné době se připravují nové instalační balíčky, které obsahují správnou smlouvu s koncovým uživatelem. V následujících dnech bude opět tento produkt dostupný ke stažení na stránkách www.microsoft.com/security_essentials

Reklama

Přidat komentář