Microsoft Security Essentials 4.0 jsou tady

Microsoft včera vydal čtvrtou verzi svého bezplatného antiviru s názvem Microsoft Security Essentials.
reklama

Microsoft Security Essentials poprvé vydal v roce 2009 a byly mezi veřejností velmi dobře přijaty kvůli své rychlosti, efektivnosti a funkcím. Čtvrtá verze oblíbeného softwaru uživatelům přináší vylepšené rozhraní a novou funkci, díky které MSSE automaticky umisťují do karantény data, která jsou podle nich nebezpečná a nečekají na povolení uživatele. Funkce Spynet, jež byla poprvé představena ve Windows Defenderu ve Windows Vista, byla nahrazena MAPS (Microsoft Active Protection Services) - podle všeho však jde pouze o změnu jména té samé funkce.

MSSE 4.0 by se stávajícím uživatelům tohoto softwaru měly stáhnout automaticky pomocí služby Windows Update, uživatelé MSSE 2.0 a nižší však budou muset upgradovat manuálně. Je třeba podotknout, že aby si uživatel mohl MSSE nainstalovat, musí jeho kopie Windows projít testem "originality" pomocí Windows Genuine Advantage. Microsoft Security Essentials 4.0 si můžete stáhnout zde pro Windows XP, Vista a 7.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru