Microsoft se pochlubil s Windows Phone 7 Series

Poslední dny a týdny se nám s novými mobilními operačními systémy roztrhl příslovečný pytel. Před časem otevřený Symbian, dnes Bada OS od Samsungu a své si k věci říká i společnost Microsoft, která právě uvedla Windows Phone 7 Series.
reklama

Kdo čekal Windows Mobile 7, je jistě novým názvem překvapen, ovšem názory redakcí se shodují, že společnost chce zdůraznit změnu ve filozofii - Windows Mobile za verzí 6.x už zkrátka neexistuje. Nové modely s WP7 již přislíbily značky jako Dell, Garmin-Asus, HTC, HP, LG, Samsung, Sony Ericsson a Toshiba.

Microsoft se pochlubil s Windows Phone 7 Series

To, že Microsoft uvedl nový OS, ještě neznamená, že jsou hned k mání i nové modely. Prvních se dočkáme až někdy kolem léta. Nový interface není jako nic, co jsme doposud od MS viděli. Tlačítko Start vzalo za své a namísto něj tvoří základ ovládání pětice ikon (Internet Explorer, Phone, Text, People, Pictures a Multimedia - Zune).

Zdroj: PC Mag

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru