Microsoft prošetřuje problémy s restartem a synchronizací Windows Phone 8

Na internetu se objevily stížnosti řady vlastníků nových zařízení s Windows Phone 8, podle kterých se telefony a tablety libovolně restartují a problémově synchronizují s e-mailem.
reklama

Na problémy jako první upozornila Mary Jo Foleyová ze serveru ZDNet, která sama vlastní HTC 8X. Její telefon bez problémů fungoval až do jednoho dne, kdy začala probíhat neustále se opakující synchronizace e-mailového klienta a mobil se každé ráno sám od sebe restartoval. Foleyová proto najela na fórum WPCentral, kde zjistila, že podobné problémy mají i další uživatelé. Někteří zde uváděli, že problém řeší odstranění Skypu z Windows Phone, Foleyové to ale nepomohlo a k vyřešení problému musela celý telefon resetovat.

Microsoft se k celému problému oficiálně vyjádřil s tím, že problém řeší. Skype se odmítl vyjádřit s tím, že všechny dotazy mají být zasílány přímo týmu Windows Phone. Pravdou je, že podle data, kdy uživatelé na fórum WPCentral vložili své stížnosti, lze usoudit, že aplikace Skypu nemá s chybou WP8 nic společného - aplikace totiž byla vydána až později, než se objevily první stížnosti.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru