Microsoft připravuje sociální síť podobnou Facebooku

Podle všeho to vypadá, že Microsoft připravuje novou sociální síť podobnou Facebooku. Na základě objednávky vývojových týmů produktů SharePoint a Office by tak měl vzniknout nový produkt pod názvem TownSquare. Co nabídne?
reklama

Nová interní sociální síť bude určena především k rychlému sdílení informací mezi zaměstnanci a jednotlivými týmy. Chris Pratley z Office Labs existenci tohoto projektu připustil v rozhovoru pro Computerworld. Podrobnější představení by mělo být zítra v Bostonu na akci Enterprise 2.0 Conference.

Projekt byl spuštěn v lednu a účastní se jej asi 8 000 zaměstnanců Microsoftu. Rozvržením bude nový projekt velmi podobný Facebooku. Jeho úkolem bude pomocí webových služeb zpřístupňovat informace z SharePointu. Uživatele dále upozorní na změny v dokumentech a umožní jim nastavit, kdo bude moci sledovat změny v jejich výstupech.

Podrobněji viz Computerworld.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru