Microsoft přejmenoval Hotmail na Outlook

Microsoft se rozhodl, že přejmenuje svůj webmail Hotmail, který využívá 325 milionů uživatelů po celém světě, na Outlook. Ano, ten samý Outlook, který je již řadu let jednou z aplikací balíku Office.
reklama

Brian Hall z Windows Live řekl, že Hotmail měl jednoduše za dobu svého fungování již špatnou reputaci a mnoho lidí nechtělo být s touto službou spojováno. Naproti tomu Outlook má velmi dobré jméno, a tak se vznikla myšlenka přejmenování Hotmailu.

Nový Hotmail, tedy Outlook, si zachová většinu funkcí, na které jsou lidé již zvyklí, služba však bude mít nové uživatelské rozhraní. Podle Halla by mělo dokonce jít o nejjednodušší webmail, který je nyní na trhu.

Outlook webmail

Současní uživatelé Hotmailu si budou i nadále moci nechat ve své e-mailové adrese @hotmail.com, nebo přejít na @outlook.com. Microsoft do nového Outlooku navíc bude integrovat Skype - pomocí tlačítka v mailu bude uživatel moci provést hovor přes Skype i tehdy, když nemá tento VoIP software nainstalován na svém počítači.

Nový webový Outlook můžee samozřejmě používat i na vlastních doménách, podobně jako v současnosti Hotmail.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru