Microsoft předvede Silverlight 4

Firma Microsoft plánuje na akci International Broadcasting Conference (IBC) předvést poskytovatelům digitálních multimédií novou verzi své multimédia streamující technologie Silverlight.
reklama

Pokud jde o Silverlight 4, tak tato verze přidá nativní multicastovou podporou, stejně jako offline Digital Rights Management - DRM bude podporováno skrze technologii Microsoft PlayReady. Firma věc sdělila ve svém včerejším prohlášení. Akce International Broadcasting Conference (IBC) začíná v pátek v Amsterodamu.

Předvádět se budou také Internet Information Services (IIS) Media Services 3.0, které jdou do distribuce za cca 30 dní. Media Services 3.0 zpřístupní interaktivitu i u streamovaného HD Live Smooth Streaming videa (rozlišení až 1080p) ve všech Silverlight-pozitivních multimediálních přehrávačích.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru