Microsoft představuje Silverlight 3 a Expression 3

Nová verze multimediálního doplňku pro web a přidružených vývojových a grafických nástrojů od Microsoftu je na světě. Stalo se tak devět měsíců po vydání Silverlightu 2. Jaké nás čekají novinky?
reklama

Expression SketchFlow - technologie umožňující rychlou tvorbu prototypů budoucích aplikací a zpracování textových a grafických připomínek od vývojového týmu

Out of Browser - Silverlight 3 přichází s možností spouštět Silverlight aplikace i mimo prostředí webového prohlížeče. Interaktivní aplikace tak můžete mít na webu, CD, DVD, USB flashdisku a jinde, a to i bez připojení k internetu.

Smooth Streaming - pomocí této funkce obsažené v IIS7 Media Services můžete vysílat HDTV videa přes internet v kvalitě 1080p.

Nechybí stovky dalších vylepšení a provázanost na akceleraci 3D grafiky. Slavnostní uvedení na trh můžete sledovat na www.seethelight.com. Expression Studio 3 bude dostupné během měsíce.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru