Microsoft pracuje na Outlooku pro Windows RT

Microsoft podle všeho dokončuje vývoj verze svého poštovského klienta Outlook pro Windows RT. Datum jeho vydání zatím není známo.
reklama

S informací přišla Mary Jo Foleyová z portálu ZDNet, které to potvrdily tři na sobě nezávislé zdroje z Microsoftu. "Outlook RT" by měl fungovat na tabletech Surface RT, stejně jako na všech dalších tabletech a počítačích postavených na platformě ARM s Windows RT. Zajímavé však je, že Microsoft zatím nestanovil datum vydání a podle nejmenovaných zdrojů není vůbec jisté, zda se klient na trh vůbec dostane.

Z dostupných informací vyplývá, že jednotlivé týmy uvnitř Microsoftu se nemohou shodnout na tom, zda by společnost svého poštovského klienta pro Windows RT vůbec měla vydat. Microsoft v současné době nabízí svého vlastního klienta Mail pro Windows 8 a Windows RT, nejde však o příliš komplexní produkt. Outlook zatím není součástí balíku Office Home & Student 2013 RT, který je dodáván spolu s Windows RT.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru