Microsoft potvrdil datum uvedení Visual Studia 2010

Pro všechny vývojáře, jež si oblíbili tento produkt Microsoftu, máme dobrou zprávu – již brzy se jej dočkají v plné verzi.
reklama

Společnost Microsoft svým oznámením konkrétního data rázně utnula veškeré spekulace točící se kolem data uvedení na internetových fórech. Původně se mělo za to, že se Visual Studio 2010 objeví na trhu přesně 22. března, nicméně firma se záhy rozhodla prodloužit testování, aby zůstala zachována kvalita.

Po prve zmíněném oznámení Microsoft uvedl ještě Release Candidate jak pro Visual Studio 2010, tak i pro .NET Framework 4. Tento krok byl již skutečně finální, takže nyní jsme se konečně dočkali i oficiálního data. Tak tedy bez dlouhých řečí, distribuce začíná 12. dubna.

Spolu s Visual Studiem 2010 Microsoft představí také zcela nový nástroj určený výhradně pro testery. Více informací najdete v článku Visual Studio Test Elements: novinka speciálně pro testery.

Zdroj: InternetNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru