Microsoft pořádá první 24 hodinový soutěžní maraton v programování

Microsoft uspořádá o víkendu 17. až 18. května 2008 první soutěžní 24 hodinový maratón v programování s názvem Win The Web. Soutěž se bude odehrávat současně v sedmi zemích střední a východní Evropy a to ve dvou kategoriích: studenti a programátoři profesionálové. Přihlásit se mohou jednotlivci anebo týmy o maximálně třech členech. V České republice se bude soutěž odehrávat v sídle společnosti Microsoft na Praze 4.
reklama

Úkolem soutěžících bude pomocí technologií Silverlight, ASP.NET 3.5 a Windows Live Services vytvořit v daném časovém limitu mini web aplikaci a nahrát ji na stránky soutěže.  Příklady soutěžních aplikací, z kterých si soutěžící mohou vybrat, naleznete na mswtw.com/webapps.

Každý účastník maratónu získá odbornou literaturu o technologiích Microsoftu dle vlastního výběru v hodnotě 1 000 Kč. Pro vítěze jsou připraveny ceny v podobě mobilních telefonů s Windows Mobile a hardwarového vybavení značky Microsoft.

Více informací o podmínkách soutěže včetně registrace naleznete na www.microsoft.com/cze/wintheweb/default.mspx.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru